Pro firmy

Pro firmy

Podtrhněte svoji značku udržitelnými doplňky s vašim logem

Ve společnosti wearetreed se věnujeme přetváření budoucnosti prostřednictvím udržitelnosti. Specializujeme se na vytváření ekologicky šetrných produktů, které nejen doplňují estetiku vaší značky, ale také podporují její závazek k životnímu prostředí. Spojte se s námi a udělejte krok směrem k zelenější a udržitelnější budoucnosti.

Přizpůsobení je u nás na prvním místě

Vaše značka je jedinečná a vaše doplňky by také měly být. Nabízíme komplexní možnosti přizpůsobení, které zahrnují:

  • Laserové gravírování: Logo vaší společnosti vynikne na široké škále našich udržitelných produktů, nabídněte vašim partnerům dárek, který neskončí v koši.
  • Balení: Přizpůsobte balení tak, aby odpovídalo hodnotám a designovému jazyku vaší značky, naši grafici vytvoří návrh balení na míru vašim potřebám.
  • Děkovné karty: přáli byste si k dárkovému produktu přibalit i personifikované přání? Není problém, budeme s vámi spolupracovat a vymyslíme perfektní doplněk k našim produktům

 Placeholder+Square 

Chtěli byste vytvořit produkt a nevíte jak na to?

  • Díky širokému vybavení obsahujícím CNC obráběcí centra, 3D tiskárny a zlaté české ručičky vám pomůžeme vytvořit prototyp a případně nachystáme seriovou produkci a zajistíme obaly a kompletaci pro váš produkt. 
  • Jsme flexibilní tým s chutí do práce a rádi  vám pomůžeme i s malými sériemi. 

 

Screenshot_20221119_1142561

Proč si vybrat WeAreTreed?

  • Závazek k udržitelnosti: Všechny naše produkty jsou vyrobeny z ekologicky šetrných materiálů, což zajišťuje minimální dopad na planetu.
  • Kvalita a inovace: Pyšníme se kvalitou našeho řemesla a inovativním přístupem k designu našich produktů.
  • Proces spolupráce: Pokud se rozhodnete pro naši firmu, můžete počítat s blízkou spoluprácí na každém aspektu vašeho projektu abychom zajistili, že každý produkt dokonale odpovídá identitě a cílům udržitelnosti vaší značky.

 Treed-Honeycomb-Charge-102-1536x1024.jpg

Začněte již dnes

Připojte se k naší misi dělat svět zelenějším. Kontaktujte nás, abyste zjistili, jak vám můžeme pomoci vyniknout s na míru šitými, udržitelnými doplňky. Pojďme společně inovovat!

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: