Treed charger - udržitelná, bezdrátová nabíječka z jasanového dřeva

Udržitelná bezdrátova nabíječka ze dřeva. Bez plastů, bez drátů, bez výčitek. Ručně vyrobena na Moravě, připravena sázet stromy.

Skladem
Kód: 44
1 639 Kč
B58A7752
ZDARMAZDARMA

OBSAH BALENÍ

 

– Ručně vyrobená 15W Qi nabíječka z jasanového dřeva. 

– 1 napájecí USB-A do USB-C kabel z obilného odpadu

– Pěstební peleta se semínkem japonského javoru. (Acerum palmatum).

– 4 korkové nožičky pro ochranu před poškrábáním stolu

– Manuál

– Jedno dobré rozhodnutí pro naši planetu

 

KOMPATIBILITA – Podporuje nabíjení všech zařízení podporujících Qi nabíjení napříč značkami a platformami

– podporuje Apple MagSafe technologii pro přesné usazení vašeho telefonu

 

VAROVÁNÍ :před použitím zkontrolujte, zda Váš adapter podporuje parametry vyžadované nabíječkou (5V/2A, 9V/1.67A, 12V/1.5A). Některé „supernabíječky“ podporují 10V/4A. Toto napětí může v některých případech poškodit zařízení.

Výrobci mobilů mluví jasně. Až si budete kupovat nový mobil, v balení nabíječku už pravděpodobně nenajdete. A v blízké budoucnosti možná nenajdete ani nabíjecí port na telefonu samotném. To znamená, že bezdrátovou nabíječku budeme potřebovat všichni. Vyberte si rovnou takovou, která neškodí přírodě. Přejděte na treed charger.

 

 

Co za tím stojí?

Stejně jako tvůrce této nabíječky vás rodiče a učitelé pravděpodobně vedli k respektu přírodě. Češi a Slováci mají hory a lesy zkrátka v krvi. Proto byl původní impuls na Kicktarterový projekt tak trochu náhoda. Nápad na dřevěnou nabíječku se vyvinul v debatu o celém brandu, který bude nabízet ekologickou alternativu k mobilnímu a počítačovému příslušenství. Současná nabídka je totiž hlavně o plastech, které představují neobnovitelnou slepou uličku. Proto wearetreed nabízí přírodní materiály z lokálních zdrojů a u kabelů používá kompostovatelný materiál z pšeničného odpadu.

Myšlenka jde dál

Aby nezůstalo jenom u materiálů a výroby, šli výrobci ještě dál. Za každý prodaný kus svých produktů za vysadí strom v oblastech postižených odlesňováním. To ale nestačí. Chtějí vás nenásilnou formou inspirovat k tomu, abyste si zkusili přemýšlet jinak. V každém balení najdete kokosovou pěstební tabletu a semínka japonského javoru. Doma si tak můžete vypěstovat vlastní bonsai, který vám bude připomínat vaše ekologičtější rozhodnutí. A protože je pěstování poměrně fuška, možná vás přiměje i ke zpomalení v konzumním světě a dalším ekologičtějším krokům.

 

 

Česko-německé srdce

 

Zpět do obchodu